Střípek po střípku H-D pomalu odkrývá mozaiku svého prvního elektrického motocyklu. A co jsme se o LiveWire dozvěděli? Odpružení si vzala na starosti Showa, která zvolila plně nastavitelnou vidlici SFF-BP a zadní monoshock BFRC-lite. Brzdy budou od Bremba, čtyřpístkové monobloky na dvou 300mm kotoučích. Z elektroniky zde najdeme ABS a kontrolu trakce, plus možnost vybírat si ze 7 jízdních režimů.

Čtyři budou přednastaveny továrnou, zbylé tři si pak bude moct uživatel nastavit sám. Pomáhat tomu bude barevný dotykový TFT displej a také možnost připojení telefonu pomocí Bluetooth. Baterie Li-Ion budou využívat systém RESS. Nabíjení bude možné přímo z běžné elektrické zásuvky prostřednictvím vestavěné nabíječky Level 1, napájecí kabel lze snadno uložit pod sedlo motocyklu.

 

 

LiveWire umožňuje také nabíjení z nabíječek Level 2 a Level 3 nebo systému DC Fast Charge (DCFC) prostřednictvím konektoru CCS2 – IEC typ 2. Informace o dojezdu H-D zatím tají. Nový model Harley-Davidson LiveWire bude v prodeji od příštího roku. Podrobné informace o ceně a předběžných objednávkách budou zveřejněny v lednu 2019.

Další informace najdete na adrese www.h-d.com.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno