Razlan Razali představil v Misanu vznik nového týmu RNF MotoGP Racing, se kterým nastoupí do sezony 2022.

Jak jsme vás již dříve informovali, tým Sepang končí ve všech třech kubaturách šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů s odjetím posledního závodu letošní sezony, formace z královské kubatury MotoGP bude ale pokračovat pod jiným jménem.

Tyto plány nyní v Misanu odhalil šéf týmu – Razlan Razali společně s šéfem Dorny – Carmelo Ezpeletou. Nový tým ponese jméno RNF Racing a své místo má v královské kubatuře MotoGP podepsáno na sezony 2022 až 2026.

Jména sponzorů, ale ani značka motocyklů, se kterou bude tým RNF Racing zatím zveřejněna nebyla. Předpokládá se ale, že se dál bude jednat o satelit pro Yamaha Racing Team.

 

Razlan Razali

„Byla to pro nás náročná cesta v posledních několika měsících, dali jsme veškerou energii do restartu našeho projektu v MotoGP. Chtěl bych poděkovat Carmelovi za podporu a důvěru, kterou do tohoto nově stvořeného týmu vkládá. Od příští sezony budeme závodit pod značkou RNF MotoGP Racing a věřím, že navážeme na úspěchy z let minulých. Očekávání jsou vysoká a věřím, že do sezony 2022 vstoupíme ještě silnější.“

 

 

 

 


zdroj: www.bikeracing.cz, foto: TZ DORNA

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno