Z Českých Budějovic nám blikla v e-mailu zajímavá zpráva. Tamní společnost Recall budou motorkáři znát především jako dovozce interkomů a dalšího příslušenství značky Interphone, které se u nás těší velké oblibě

Ovšem zdaleka to není celé portfolio firmy. K němu se teď přidávají další dvě pro motorkáře zajímavé značky, shodou okolností také původem z Itálie. Tou první je výrobce zámků a zabezpečení Maggi Group se svou značkou iClose, pod kterou najdete zajímavou technickou vychytávku – sérii zámků vhodných i na motorku, které jsou schopny se pomocí aplikace propojit s vaším smartphonem.

K čemu je to dobré? Zámek umí v případě napadení vaší motorky a pohybu zaznamenaného prostřednictvím čidla okamžitě kontaktovat váš mobil a upozornit vás. Pomocí appky pak můžete zámek také odemykat, nastavovat různé profily zabezpečení, případně čísla, na která bude při narušení volat. Navíc pak můžete vysledovat zámek na mapě v případě, že by vám někdo stihnul naložit motorku i s ním. Druhou značkou je Nilox, výrobce akčních kamer.

Jestli vám přijde, že jste ten název už někde viděli, nepletete se – Nilox je jedním ze sponzorů Marca Márqueze. Jejich řada kamer pak patří k tomu nejlepšímu, co se na trhu dá sehnat, a je doplněna o další outdoorovou elektroniku.

Obojí už brzy najdete na www.recall.cz

 

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno