Ředitel závodního oddělení italské továrny Ducati prohlásil, že prodloužení smlouvy s Doviziosem je jedním z klíčových kroků pro budoucnost týmu v MotoGP.

Ředitel závodního oddělení Ducati Corse, pan Gigi Dall’Igna, v jednom z nedávných rozhovorů prozradil, že za jeden z klíčových okamžiků letošní sezony považuje také skutečnost, kdy se továrně podařilo prodloužit smlouvu s italským závodníkem Andreou Doviziosem.
 
I přestože Dovizioso několikrát jednal se Suzuki, která jej lákala k přestupu do svého nového továrního týmu, Dovi se nakonec rozhodl zůstat u Ducati, kde podepsal další dvouletý kontrakt. Dall’Igna si také zároveň chválí práci Doviziosa, který hrál i klíčovou roli při vývoji nového motocyklu GP 14,2.
 
„Já osobně považuji za velmi důležité, že Dovi zůstal v našem týmu. Měl jsem opravdu velký zájem na tom, aby s námi pokračoval a proto jsme také vedli mnoho rozhovorů a nakonec i podepsali smlouvu. Dovi má obrovský talent a zároveň je velmi užitečný jezdec pro vývoj, takže ho považuji za jednu z klíčových osob pro naši budoucnost,“ řekl Dall’Igna pro MCN.

Foto: Ducati

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno