Pokud máte Duke 890 / 890 R, zbystřete. Díky REMUSu máte nyní čtyři možnosti výfukového systému.

Kromě již stávající nabídky ve formě tlumiče Hypercone odladili a zhomologovali v Rakousku nově i stylový tlumič Next, se kterým vyčarujete motorce ještě agresivnější „race look“.

Systém samozřejmě plní hlukové limity (i na omezených úsecích v Rakousku), ale pokud se budete chtít projet ostřeji na okruhu, tak s trochou snahy dB killer odstraníte u tohoto typu konstrukce celkem snadno.

Pozor: I s plně homologovanou verzí včetně dB killeru má Duke 890 R s REMUSem o sedm koní více a nárůst je citelně patrný od nejnižších otáček. K dispozici je tento typ tlumiče stejně jako u staršího Hypecone jak v matném, tak i v černém nerezu. Ceny jsou pak velmi příjemné.

 

 

Za nový Next i starší typ Hypercone necháte kolem 18 000 Kč. Vše je ihned skladem k dodání do druhého dne, ale pozor, v katalogu na webu nový typ tlumiče najdete zalistovaný až v druhé polovině června. Objednávejte tedy e-mailem nebo u svého KTM dealera v ČR i SK.

Více informací a fotografií naleznete v novinkách na hlavní stránce webu. P.S. O prázdninách se můžete těšit na systémy pro Adventure 390 a Duke 125/390 model 2021. Info na www.remus-vyfuky.cz nebo na tel.: +420 604 667 733.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno