Další alternativa ve světě lehkých cestovních endur má potenciál stát se bestsellerem.

Jediná věc, která vám může na Ténéré 700 vadit, je snad jen originální výfuk. Svojí velikostí, designem a samozřejmě zvukem. V Rakousku tak opět na míru odladili a nechali homologovat výfukový tlumič typu BlackHawk v černém, ale i v klasickém matném nerezu, který se svým štíhlým designem s karbonem na konci tlumiče skvěle hodí k designu motorky.

Vše pak ještě v Remusu vyšperkovali tepelným štítem s laserem vypáleným logem Remus, který je mnohem elegantnější než originální. Navíc je výfuk dodáván i s tepelným štítem pro patu nohy spolujezdce, který se i originálního výfuku vždy trochu dotýká a peče tak nohy. Remus tedy řeší i tohle. Celý vzhled pak k dokonalosti přivádí absence objímky výfuku.

 

Samotný výfuk má totiž držák přišroubovaný ze zadní strany výfuku, proto nijak nenarušuje harmonii designu motorky. Nádherný zvuk, který se ale nikdy nestane nepříjemným ani na delších cestách, je pak samozřejmostí. Ladění v profesionální akustické komoře prostě nese svoje ovoce, a kdo jednou vyzkouší, Remus pochopí.

Pro extrémisty jsou zde ale vždy racing varianty s vyjímatelným dB killerem.

Výkon se pak může zvýšit o cca 3 koňské síly. Ceny jsou pak u všech variant kolem 15 000 Kč bez DPH. Všechny informace, foto i zvuky naleznete v přehledném e-shopu, stačí načíst QR kód a jste přímo na konkrétních položkách. Výfuky zkuste žádat i u svého dealera Yamahy. www.remus-vyfuky.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno