Máte-li jednu z těchto skvělých motorek, jistě jste z jejího jízdního projevu nadšeni. Design je také velmi povedený.

Jediné, co vás může trápit, je gigantický a těžký originální výfuk a jeho sterilní zvuk, který nenechá zážitky z jízdy pořádně vyniknout. Výměnou za tlumič REMUS NEXT máte možnost ušetřit 3,5 kg a zvýšit výkon až o 4 koně a točivý moment až o 5 Nm.

Především však získáte důstojný zvuk, který bude radost poslouchat při každém otočení plynu, ale zároveň vás nikdy nebude otravovat ani na delších cestách.

To vše díky profesionálnímu odladění v akustické komoře. To vám nikdo jiný nezaručí. A kdo chce, má možnost přitvrdit muziku vyjmutím dB killeru u racingových variant, ačkoliv při troše snahy to umožňuje i homologovaná varianta.

 

 

Konstrukce tohoto nového typu tlumiče REMUS NEXT je naprosto unikátní a je vyrobena pomocí skvěle zvládnuté technologie tlakového lití. Design je tedy prost jakýchkoliv objímek a nýtovaných spojů.

Tato high-tech technologie umožňuje také neskutečně atraktivní ceny kolem 19 000 Kč! K dispozici je černá i klasická varianta v matném nerezu. K dodání do 24 hodin. Výfuky REMUS můžete žádat i u vybraných BMW dealerů v ČR i SK.

Kompletní nabídku naleznete v přehledném katalogu na www.remus-vyfuky.cz, 604 66 77 33.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno