Nový Indian FTR 1200 a FTR 1200 S je všechno jen ne tuctový bike. Jak říká slogan Indianu: „Zrozen v prachu, sestrojen pro ulici.“

Na flat-tracku si ale zřejmě záměrně zapomněl pořádný výfuk. Ten si tak buď můžete pořídit z originálního příslušenství od známé značky za nekřesťanské peníze, nebo neplout s proudem jako mrtvá ryba a pořídit si ve špičkové kvalitě v unikátním „kulometním“ designu REMUS.

A to buď v černém, nebo matném nerezu a nejen v homologovaných, ale i v racing variantách. Vždy s parádním zvukem odladěným profesionálně v akustické komoře, takže vás nikdy nebude štvát, jen těšit. Zároveň získáte 5 až 7 koní a 10 Nm navíc mezi 4000 a 5500 otáček.

A komu vadí nevzhledná originální „krabice“ mezi svody a zadním tlumičem, může ji za 5000 nahradit elegantní racing trubkou. Samotné homologované i racing tlumiče vás vyjdou na 20 950 nebo 21 550 Kč. Všechny informace, foto i zvuky najdete v e-shopu na webu (přímý vstup na výfuky pro FTR snadno přes QR kód) nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 604 66 77 33.

Výfuky žádejte i u svého dealera Indian.

www.remus-vyfuky.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno