Nové 690 SMC R sklízí superlativy ve všech testech. A právem. Je to skutečné kladivo pro všechny maniaky preferující jízdu po jednom kole. K takové rebelii patří ale i odpovídající zvuk.

V originále je to děs a hrůza, na to si už bohužel zvykáme u většiny značek. Zde je to ale v naprostém kontrastu s charakterem motorky. Na vině je i nová emisní norma Euro 5 platná od 2020, kterou ale KTM plní již dnes.

V praxi to znamená ještě větší katalyzátor s vysokým sycením. To hodilo ladičům doslova vidle do jejich práce. To by ale nebyl REMUS, aby s něčím nepřišel. Po dlouhém ladění je tak první na trhu, kdo přináší kompletně homologovaný systém pro moto s Euro 5. Ten nejenže vás uspokojí zvukově, ale ani vás v Rakousku nepřipraví o 1000 eur za pokutu.

A kdo chce brutální zvuk a jezdí jen na uzavřených tratích, má možnost zvolit mnohem levnější závodní variantu s vyjímatelnou zvukovou vložkou a bez zmiňovaného katalyzátoru.

*Vybírat můžete mezi černým a matným nerezem.

*Ceny jsou 25 778 Kč za homologovanou variantu s katalyzátorem Euro 5 a 15 824 Kč za Racing variantu.

Vše najdete v katalogu na webu www.remus-vyfuky.cz nebo nás v případě zájmu o více infokontaktujte na čísle 604 66 77 33.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno