KTM Super Adventure 1290 a BMW R 1200 / 1250 GS jsou nejoblíbenějšími cestovatelskými motorkami.

Na první z nich Remus před pár týdny vypustil dost šokující novinku. Jde o sportovní typ tlumiče Remus Next, který jste na stránkách Motohousu už asi viděli. Teď byl tlumič Next odladěn a homologován i pro tuhle moto. Takto neobvykle pojatý sportovní vzhled Adventure 1290 v někom vyvolá nadšení, v jiném šok.

A o to jde. Mít možnost si vybrat, jít svou cestou a trochu provokovat. Prostě nebýt mrtvou rybou, která plave s proudem. A Remus to ví. Proto je již pár let v nabídce i absolutní frčák a designová perla – tlumič typu Remus 8 (viz. úvodní foto). Ten si můžete prohlédnout i u celé řady KTM dealerů na vlastní oči.

 

 

Pro ty konzervativnější z vás jsou v nabídce také klasické tvary typu Hexacone. Všechny zmiňované tři tvary tlumičů jsou k dispozici ve 2–4 materiálových provedeních.

Celkem tedy máte osm možností homologovaných variant, plus jsou v nabídce racing varianty s vyjímatelnými dB killery, ale umíme také svody. Jste-li příznivcem konkurenčního BMW R 1200 / 1250 GS, i pro vás je nabídka podobně pestrá.

Mrkněte na www.remus-vyfuky.cz a v přehledném katalogu si sami vyberte, případně žádejte u svého KTM / BMW dealera.

Nebo zavolejte na 604 667 733, kde vám poradí se vším, co vás bude zajímat.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno