S Moto Guzzi V85 TT v davu cestovních motorek opravdu nezapadnete. Navzdory unikátní koncepci podélně uloženého motoru do V se to ale o zvuku říct nedá.

Ani vzhled originálního tlumiče není úplně pastvou pro oči. Díky Remusu můžete tohle všechno změnit, aniž byste přišli o komfort při cestování nebo možnost montáže kufrů.

Navíc se díky Remusu můžete zbavit i středového rezonátoru a nahradit jej mnohem elegantnějšími odladěnými trubkami a ještě víc tak zlepšit zvuk, vzhled a významně snížit hmotnost.

 

Systém je dostupný v homologovaných variantách, ale i v těch bez homologace. U nich máte možnost vyjmutí dB killeru a výrazného zvýšení výkonu o 5 koní a až 15 Nm, a to v širokém spektru otáček. Vždy s parádním zvukem odladěným profesionálně v akustické komoře, takže vás nikdy nebude štvát, jen se z něj budete při každém přidání plynu těšit.

V případě homologované varianty si buďte 100% jistí komfortem i na dlouhých cestách napříč Evropou. Všechny informace, foto i zvuky najdete v přehledném e-shopu na webu (přímý vstup do části s výfuky pro V85 TT snadno přes QR kód).

 

Výfuky žádejte i u svého Moto Guzzi dealera.

www.remus-vyfuky.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno