Fat Bob je jedna z mnoha legend H-D řady Softail. Tomuto biku nikdo nemůže upřít jedinečný styl. Zde ani originální výfuky nevypadají špatně. Až na ten zvuk…

Od takového frajera prostě čekáte chrapot přístavního dělníka. Proto REMUS vyvinul pro Fat Boba rovnou dva systémy s unikátní regulací zvuku ve čtyřech režimech s přepínačem a LED indikátorem na řídítku. Díky možnosti otevření klapek na 0, 10, 40 nebo 100 % jste si tak schopni během chvíle udělat z Fat Boba drsňáka, tak jak to od něj každý čeká, ale pokud chcete, je ještě více v klidu než v originále (poloha klapek 0 %).

Koupit můžete pouze tlumiče v chromu nebo v černém nerezu, tak jak vidíte na fotce, a navíc si je dozdobíte dle vkusu jedním z osmi typů měnitelných koncovek. Nebo si můžete pořídit kompletní systém i se svody a se zkrácenými tlumiči a úplně tak změnit vzhled. Všechny varianty zní famózně, vypadají skvěle a přidají vám až neskutečných 10 koní a 20 Nm ve středních otáčkách při otevřených klapkách!

Všechny systémy jsou plně homologované, a hlavně na rozdíl od konkurence fungují bezporuchově. Ceny za systém jsou od 55 000 Kč. Všechny informace, foto i zvuky najdete v přehledném e-shopu.

 

Výfuky ale můžete žádat i u svého H-D dealera, kde zajistíme montáž. www.remus-vyfuky.cz

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno