Krásně znějící a zároveň homologované výfuky jednou z prvních věcí, kterými můžete svůj  Triumph Thruxton/T120 vyšperkovat. Máte-li doma některou z těchto anglických klasik, jistě jsou nádherné.

Naše systémy vypadají skutečně stylově díky svojí klasické štíhlé konstrukci respektující design motorky. Skvělému dojmu z celého řešení pomáhá i takový detail jako krásné logo REMUS v nové grafice gravírované v kontrastní barvě, v případě černých tlumičů pak v parádním zlatém provedení.

 

 

Precizní rakouská kvalita je při konstrukci samozřejmostí. A jak je to se zvukem? To je na všem právě to nejlepší. Přestože systémy plní hlukové homologační limity, užíváte si mnohem plnotučnější, hutnější a celkově zábavnější zvuk, který se bude líbit vaší drahé polovičce, ale třeba i policii a nikdy vás nebude otravovat.

Systémy jsou totiž profesionálně odladěny v akustické komoře, kterou REMUS disponuje díky vývoji i přímo pro automobilky jako Aston Martin nebo Porsche. Systémy pro T120 / T120 Black i pro všechny verze Thruxtona máme ihned skladem zde v ČR, a můžou u vás tedy být do druhého dne.

 

 

Mrkněte k nám do katalogu na www.remus-vyfuky.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno