Majitelé všech klasických Triumphů, pozor! Ať již máte Thruxton, Bonneville, Street Twin, Thunderbird, nebo právě poslední Speed Twin modelového roku 2019 (viz foto), mrkněte do nabídky REMUS.

V Rakousku nedělají systémy jen pro sportovní motorky, ale i pro klasické biky jako Triumph nebo třeba Harley-Davidson. Obě značky jsou jejich specialitou. REMUS za skvělé ceny nabízí tu nejvyšší high-tech kvalitu, styl a hlavně profesionálně odladěný zvuk v akustické komoře na míru každému modelu.

Máte tedy jistou, že se budete vždy bavit, ale zvuk vás nebude štvát ani na delších cestách. Tohle je opravdu velká věda a v Rakousku těží při vývoji všech moto systémů z drahého vývojového zázemí, kde se ladí systémy i pro Aston Martin, AMG, BMW, Lamborghini nebo Porsche.

 

 

Na to u jiných výrobců prostě nejsou finance. A ani zkušenosti s laděním od roku 1990 nejsou k zahození. U systémů Triumph si lze navíc vybrat z černého nerezu nebo klasického chromu, případně matného nerezu. A to nejlepší nakonec. Pouze teď na konci roku můžete využít výjimečné cenové akce s 11% zvýhodněním. Ta jindy během roku nebývá a nebude.

REMUS žádejte i u vybraných dealerů Triumph. Systémy mají kompletní homologaci a technicky ani právně o záruku nikdy přijít nemůžete a stejně tak jste bez starostí na STK nebo při kontrole policií kdekoliv v EU. Kompletní nabídku naleznete v přehledném katalogu na www.remus-vyfuky.cz. (tel.: 604 66 77 33)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno