Dobrých rukavic je všude hromada, o tom žádná. Ale pokud budete chtít ty naprosto špičkové, máme pro vás důležitou informaci.

Řeč je o francouzském výrobci motorukavic Five, který si od prvního dne své existence zvolil jednoznačný cíl: stát se světovým leaderem ve výrobě motocyklových rukavic. Drzé prohlášení? To ano, ale oni si za tím jdou! Každému z pěti prstů na ruce je při vývoji věnována extra pozornost (proto i název Five), aby byl zaručen dokonalý komfort a bezpečnost při následném využívání.

Současný nejlepší model z nabídky – rukavice Five RFX Race s kevlarovými protektory na kloubech – byl vyvíjen pět let a dnes ho k závodům používají mimo jiné Michele Pirro nebo náš Karel Abraham. Výrobce se pyšní mizivou „poruchovostí“ a během svého působení na trhu uvádí pouze 1 % reklamace z celkového počtu prodaných rukavic. V nabídce najdete levnější i dražší modely. Levnější ovšem neznamená horší kvalitu.

Každé vyrobené rukavice musí projít přísnou technickou kontrolou před samotným vpuštěním na trh. Při vývoji pracují s vlastními originálními střihy, které zaručují nejlepší kompromis mezi bezpečím a pohodlím. Do rukavic implementují chrániče vlastní výroby, vybírají ty nejlepší materiály jako kozí či hovězí kůže a všechny rukavice splňují samozřejmě nejpřísnější normy certifikace.

Rukavice Five najdete v nabídce Bikers Crownu (www.bikerscrown.cz), a to v mnoha provedeních – kromě sportovních také městské, cestovní nebo enduro.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno