Patříte mezi milovníky oldschool a přijde vám, že je trochu problém u nás sehnat oblečení, helmy a další věci, které k motorkám tohoto stylu patří? Pak zbystřete, v Praze je nově otevřena prodejna právě pro vás

Nejen na čopraře, ale také café racery a podobně laděné jezdce, cílí nově otevřený shop Revolution. Ve velmi příjemném prostředí Karlína ho najdete sousedící s Galerie by Dara Rolins na rohu Karlínského náměstí a Křižíkovy ulice. Informace na webu potom na www.r-revolution.cz.

A co že na prodejně najdete? Vzhledem k tomu, že je shop spřízněn s Wildstyle, které je největším dealerem Custom Chrome u nás, samozřejmě patří zboží této firmy mezi hlavní sortiment. Krom toho přilby Badnit, Roof a Biltwell Inc., nebo oblečení John Doe, King Kerosin, Motorcycle Performance a Walz Hardcore Cycles.

Krom toho kupa drobných doplňků a také možnost pustit se tudy do světa customů, Wildstyle to je Roman Buš, jeden z našich nejvýznamnějších stavitelů custom biků. Takže pokud potřebujete nakupovat, nebo se chcete se jen tak pokochat, vyrazte do Karlína.

Foto: Jan “Somik” Somerauer

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno