BESIP a Česká asociace pojišťoven zahajuje netradiční roadshow, které návštěvníkům nabídne takřka autentický prožitek z vážné dopravní nehody.

 Ve vybraných městech Česka se v průběhu srpna a září v interaktivním stanu lidé přesvědčí, že spěchat se nevyplácí. Expozice bude doplněna i o edukativní část bořící nejčastější mýty o rychlosti a nabídne i osobní zpovědi viníků nehod.

 Expozice je průchozí zážitkovou zónou rozdělenou do třech částí. V úvodní návštěvník pomyslně zahájí svou jízdu automobilem, přičemž je vystaven nejrůznějším důvodům, proč spěchat. V další sekci následuje šok v podobě virtuálně simulované dopravní nehody.

 

 

Poté, co si lidé projdou silným emočním zážitkem, postoupí do interaktivní edukativní zóny, kde se seznámí s osobními příběhy viníků nehod a dalšími důležitými informacemi. Díky připravenému kvízu mohou vyhrát i zajímavé ceny.

 Roadshow je součástí společné kampaně BESIP a České asociace pojišťoven „Zpomal, dokud není skutečně pozdě“ a navazuje na dokument Víta Klusáka 13 minut, který je součástí této preventivní akce zaměřené proti jízdě nepřiměřenou rychlostí.

 

  1. září, 13:00–18:00 Praha, Výstaviště Holešovice, akce 13:MINUT
  2. září, 13:00–18:00 Praha, Výstaviště Holešovice, Den s IZS

  

Harmonogram roadshow a další informace: www.13minut.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno