Tohle všechno bude k vidění na ROCK’N’RIDE festivalu, který po roční pauze přichází v obměněné verzi. A to pořádně! Vždyť vůbec poprvé se v České republice propojí tyto motocyklové světy v rámci jedné víkendové akce. Ta se uskuteční od 28. do 30. července v areálu Kavčák u Benešova u Prahy.

Myšlenka propojení freestyle motokrosu, super endura a hudby se zrodila v hlavách Libora Podmola, Martina Koreně a bratrů Kuklíků. Ti všichni budou v rámci ROCK’N’RIDE závodit. „Myslím, že půjde o pořádný letní adrenalin,“ tvrdil Podmol, mistr světa z roku 2010 a několikanásobný medailista z prestižních X-Games. Namotocyklovém festivalu ho vyzve jeho mladší bratr Filip nebo velezkušený Martin Koreň, a to v závodě Cassida FMX.

 

A teď ta specialita – v rámci ROCK’N’RIDE se historicky poprvé v České Republice uskuteční závod SuperEndura pod širým nebem. O zajímavé souboje a pády nebude nouze. „Pro motocyklové nadšence máme připraveno několik specialit. Pokud přijedou na své mašině, mohou si například zablbnout na šestikilometrovém endurovém okruhu,“ lákal Martin Kuklík.

Nedělní program bude patřit druhému ročníku oblíbeného enduro sprint závodu na počet Jaroslava Kuklíka. Navíc od pátku až do neděle se mohou diváci těšit na koncerty známých kapel, například Prague Conspiracy. Chybět nebude výborné jídlo, motorky, adrenalin a pořádná zábava.

Vstupenky v předprodeji můžete zakoupit na  www.rocknride.cz/vstupenky/za zvýhodněné ceny:

Pátek: 150 korun; Sobota: 200 korun; Neděle: 150 korun

Na celý víkend: 350 korun

Vstupenky budou k dispozici i na místě:

Pátek: 200 korun; Sobota: 250 korun; Neděle: 200 korun

Na celý víkend: 450 korun

ROCK’N’RIDE

  1. – 30. července (2017)

Areál Kavčák.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno