Valentino Rossi se v jednom z rozhovorů vyjádřil na téma svého pokračování v MotoGP, na konci letošního roku mu aktuální smlouva vyprší. Co se ale bude dít dál

Na konci letošní sezony královské kubatury MotoGP vyprší smlouvy téměř všem předním jezdcům, včetně devítinásobného mistra světa Itala Valentina Rossiho. Právě u Valentina se již několik měsíců spekuluje o tom, zda doktor svoji kariéru na konci letošní sezony ukončí nebo bude pokračovat dál.
 
Nyní na tuto otázku odpovídal samotný Rossi v rozhovoru pro jednu italskou televizní stanici a odpověď byla jasná – pokud Rossi letos nepověsí závodnickou přilbu na hřebík, pojede v MotoGP minimálně ještě další dvě sezony. O prodloužení pouze o rok Valentino dle svých slov neuvažuje.
 
 
„Můj aktuální kontrakt vyprší na konci roku 2016. To znamená, že se budu muset rozhodnout, zda budu pokračovat dále nebo skončím. Pokud bych se rozhodl pokračovat, budou to určitě další dvě sezony, protože jsem vždy podepisoval smlouvy na dvě sezony. Udělám to stejně jako v roce 2014, kdy jsem řekl, že odjedu několik závodů a poté se rozhodnu. Někdy kolem Grand Prix v Mugellu bych chtěl začít více přemýšlet a učinit rozhodnutí,“ řekl Valentino Rossi.

Foto: yamaha.racing.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno