Legenda závodů pětistovek, Wayne Rainey, je přesvědčen o tom, že Valentino Rossi bude letos bojovat o svůj desátý titul mistr světa. Největší formu v polsedních třech závodech ovšem ukázal Jorge Lorenzo

Italský závodník Valentino Rossi vede tabulku královské kubatury MotoGP i před sedmou Grand Prix letošní sezony, která se pojede o nadcházejícím víkendu na okruhu v Montmeló nedaleko Barcelony. Letos Valentino podává skvělé výkony a jeho sílu komentoval i bývalá legenda pětistovek – Wayne Rainey.
 
Právě tento muž je přesvědčen o tom, že letos může Valentino s přehledem vybojovat svůj jubilejní desátý mistrovský titul. Dle slov Raineyho je jeho největší výhodou obrovské množství zkušeností a také stále obrovská chuť po vítězství.
 
 
„Před letošní sezonou jsem moc nesledoval zimní testy, takže jsem nevěděl, jaké je rozložení sil. Nyní je ale jasné, jaké je rozložené sil v královské kubatuře a vidíme, že Rossi a Lorenzo jsou extrémně silní. Myslím si, že nás letos čeká určitě zajímavý boj o titul. Valentino může bojovat o desátý titul, jeho velkou výhodou jsou zkušenosti. Je ale pravdou, že i mladí jezdci využívají elektroniku a díky tomu jsou velmi rychlí,“ řekl Wayne Rainey pro Speedweek.
 

Foto: yamaha.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno