Valentino Rossi přiznal, že mu bude několik měsíců trvat, než zapomene na letošní smutnou prohru mistrovského titulu.

Jak je dobře známo, italský závodník a devítinásobný mistr světa, Ital Valenitno Rossi, prohrál o minulém víkendu boj o letošní titul v královské kubatuře MotoGP. Nyní, s téměř týdenním odstupem, se Valentino vyjádřil k celému souboji a také prozradil, že s touto prohrou se bude vyrovnávat ještě několik dalších měsíců.
 
Zároveň ale Rossi poukázal na skutečnost, že tým Hondy nechce zveřejnit data z telemetrie svých motocyklů, i přestože se v těchto datech neskrývá vůbec nic tajného.
 
 
„Upřímně řečeno, v neděli po závodě, jsem byl hodně zklamaný, ale nebylo to tak strašné, protože jsem byl ještě plný adrenalinu. Poté v pondělí se mi to rozleželo v hlavě a cítil jsem se opravdu špatně. Bohužel s touto prohrou se budu vyrovnávat ještě několik dalších měsíců, není to otázka jen několika dní,“ řekl Valentino Rossi.
 
Poté pokračoval slovy: : „Samotného by mne ale zajímalo, kdybych mohl nahlédnout do telemetrie motocyklů Honda. Pročpak ji asi nechtějí ukázat veřejnosti? Kdyby mne nebo můj tým kdokoliv o tato data z mého motocyklu požádal, s radostí bych je ukázal. Mám pocit, že kdyby ty data ukázali, rozhodně by to neprospělo budoucnosti motocyklového sportu.“

Foto: yamaha.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno