Současný lídr tabulky královské kubatury MotoGP je přesvědčen o tom, že mu zkušenosti pomohou i v dalších závodech letošní szeony a bude bojovat o mistrovský titul.Vítězství v Assenu mu dodalo další sílu

 Dosavadní průběh letošní sezony královské kubatury MotoGP jasně nasvědčuje tomu, že boj o mistrovský titul odehraje mezi dvojicí továrního týmu Yamaha. Po osmi odjetých závodech drží vedoucí pozici v tabulce šampionátu zkušenější Valentino Rossi, Jorge Lorenzovi patří druhé místo.
 
Šestatřicetiletý Rossi tak letos útočí na svůj již desátý mistrovský titul v kariéře, i přes své zkušenosti ale týmového kolegu rozhodně nepodceňuje a očekává tvrdý souboj až do samotného závěru letošní sezony.
 
 
 
„Samozřejmě je pravdou, že by mi v letošním souboji mohly moje zkušenosti pomoci. Ostatní závodníci jsou ale také velmi silní, především Jorge, ten má letos skvělou formu. Vypadá to, že máme letos opravdu silnou motorku, Yamaha je konkurenceschopná, což nám samozřejmě pomáhá. Zároveň ale věřím, že v následujících závodech využiji i mé zkušenosti a budu nadále konkurenceschopný. V Barceloně jsme testovali nový podvozek, který by měl zlepšit chování motorky i grip. Jsem přesvědčen o tom, že i tato novinka nám v dalších závodech pomůže,“ řekl Valentino Rossi.

Foto: yamaha.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno