Dle vyjádření jednotlivých členů továrního týmu Yamaha se rozhodně nedá očekávat, že by mezi Valentinem Rossim a Maverickem Vinalesem vzniklo přátelství. Tým má za sebou první testy

Pro příští sezonu královské kubatury MotoGP nastupuje italský závodník Valentino Rossi v továrním týmu Yamahy po boku mladého Mavericka Vinalese, jenž střídá Jorge Lorenza. Zatím panují mezi oběma jezdci přátelské vztahy, ale dle slov některých členů týmu tomu tak rozhodně dlouho nebude.
 
Jak potvrdil jeden z Rossiho mechaniků, všichni očekávají, že právě Vinales totiž bude jezdcem, kterého bude zkušený Rossi chtít porážet v první řadě. Je tak docela pravděpodobné, že se v následujících letech dočkáme znovu rozdělení boxu továrního týmu Yamahy tak, jak tomu bylo po příchodu Jorge Lorenza.
 
 
„Rozhodně neočekáváme, že by se Valentino s Maverickem stali dobrými přáteli. Už nyní jej má Valentino v hledáčku,“ prohlásil jeden z mechaniků.
 
Na klidu také rozhodně nepřidávají vyjádření Mavericka Vinalese, který po podpisu smlouvy s Yamhou jasně prohlásil, že k Yamaze jde především kvůli tomu, aby vybojoval mistrovský titul. A i desátý titul je jednou z věcí, kterou by právě Vinales Rossimu mohl překazit.

 

Foto: yamaha.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno