Jestli patříte mezi ty, kteří vloni zaplakali nad ukončením výroby jednoválcových pětistovek indického Royal Enfield, máme pro vás dobré zprávy. Classic je zpět.

Ano, hádáte správně, je samozřejmě postaven na základu letošní novinky Meteor 350, což znamená úplně nový motor o objemu 349 cm3 s hodnotami 20,2 koní a 27 Nm. S primárním vyvažovacím hřídelem, který snižuje vibrace, je znovuzrozený Classic 350 velmi dobře vychovaný.

Řazení je ostré, plynulé a uvolněné díky optimalizované pětistupňové převodovce, která zajišťuje silné zrychlení ve městě, a také uvolněnou jízdu cestovní rychlostí. K velké radosti nadšenců Royal Enfield si nový Classic 350 zachovává nezaměnitelný zvuk výfuku.

Během dvanácti let bylo vyrobeno více než 3 miliony kusů modelu Classic 500, které si vybudovaly neuvěřitelné vlastní dědictví – a nyní je nový Classic 350 připraven převzít štafetu a dále stavět na této legendě.

 

Navržený a vyvinutý týmy designérů a inženýrů ve dvou nejmodernějších technologických centrech společnosti Royal Enfield v Indii a Velké Británii, je produktem skutečné spolupráce napříč kontinenty.

Zcela nový podvozek je navržen tak, aby poskytoval vynikající pohodlí a manévrovatelnost. Díky lepší ergonomii jízdy a jistějšímu brzdění se Classic cítí agilní, což ještě více zvyšuje zážitek z jízdy.

Všechny nové varianty Classic 350 budou vybaveny dvoukanálovým ABS a zadními kotoučovými brzdami. Sada nového příslušenství pro Classic 350 zahrnuje řadu možností k úpravám.

 

 

Legenda jménem Classic tak pokračuje ve svém tradičním stylu a dál bude jezdcům přinášet jedinečné zážitky, které jinde jen tak nenajdou. A vy najdete další info na www.vintage-garage.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno