Zíráme, kolik nových motorek zvládá indický Royal Enfield představovat. Tohle už není žádná malá značka, co jede padesát let na jednom modelu!

Jednoválcová třistapadesátka, která šlape v našem oblíbeném Classicu a cruiseru Meteor, je příjemný malý motor pro město a okolí, takže by byla škoda ji nepoužít do víc modelů. Tentokrát se pánové pustili na pole jednoduchých městských roadsterů a postavili motorku kombinující klasický styl s moderními prvky.

 

 

Geometrie podvozku Hunter 350 je navržena tak, aby poskytovala optimální poměr výšky a hmotnosti a zároveň nabízela vynikající pohodlí díky širokému, dlouhému, jednodílnému sedlu. Díky upraveným úhlům sklonu a řízení, nižší výšce sedla na výsledných 790 mm a kratšímu rozvoru tu bude skvělá manévrovatelnost.

Motorově zůstává vše při starém, takže máme co dělat se vzduchem chlazeným jednoválcem o objemu 349 cm3 s hodnotami 20,2 koně při 6100 ot./min. a 27 Nm při 4000 ot./min. Můžete se smát, ale ono to do města bohatě stačí.

Na úzkých sedmnáctkách (110/70 × 17 a 140/70 × 17) to bude hravá mašinka. Na výběr hned ze šesti barev! Další podrobnosti včetně ceny se dozvíme na říjnovém veletrhu Intermot, ale očekáváme, že bude stát plus minus stejně jako Classic, tj. kolem 130 tisíc.

 

 

Mrkněte k dovozci na www.vintagegarage.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno