Londýn, 4. února 2021 – Royal Enfield oznamuje zahájení svého zbrusu nového „Riders Club of Europe“, komunitního, jednotného kontaktního centra pro všechny současné i budoucí jezdce Royal Enfield, ztělesňující všechny aspekty étosu Royal Enfield „Pure Motorcycling“.

 

Srdcem klubu bude nabitý program společných jízd, sdílení zkušeností se značkou a předváděcích akcí, které se budou snažit budovat silnou komunitu v celé Evropě, a které budou vyčleněné a přístupné pro všechny jezdce Royal Enfield.

 

Arun Gopal, vedoucí obchodních trhů EMEA, řekl: V Royal Enfield se zaměřujeme na naše jezdce – jsou skutečnými ambasadory značky. Za všechno, co jako společnost děláme; od motocyklů, které vyvíjíme, až po celý ekosystém značky, který pečlivě upravujeme, je koncový jezdec jádrem našeho myšlení.

 

Oceňujeme, že jezdci mají mnoho forem a různých podob; puristé, dobrodružní turisté, nadšenci retro kol nebo každodenní dojíždějící, kteří hledají soběstačnost a pohodlí. Co je však všechny spojuje, je touha vystoupit a jezdit. Milujeme motocykly v jejich nejčistší podobě; to nás svazuje a formuje. Vítáme každého v našem světě. Jsme nadšeni, že můžeme napsat další kapitolu trvalého příběhu Royal Enfield, a představujeme si, že „Riders Club of Europe“ bude jeho nedílnou součástí po mnoho dalších let. “ 

 

 

 

Mezi funkce a výhody
„Riders Club of Europe“ bude patřit: 

 

  • Specializovaný kalendář místních jízd, setkání komunit a exkluzivních akcí členů organizovaných každou oficiální pobočkou klubu jezdců. V souladu s étosem značky Royal Enfield bude silné zaměření kladeno na rozvoj nezapomenutelných zážitků, které přesahují čas strávený jednoduše na motocyklu – pečlivé zvolené cesty, cíle a vzpomínky budou tři ústřední pilíře těchto jízd a aktivit.
  • Zaměření na „Jízda s poselstvím“ – silný důraz bude kladen na zapojení místních občanů s cílem zvýšit povědomí a podporu klíčových charitativních partnerství v celé Evropě. Každoroční Royal Enfield „One Ride“ bude ústředním bodem této činnosti a spojí nadšence značky ze všech koutů světa na den místních charitativních vyjížděk, tradičně první neděli v dubnu.

 

  • Exkluzivní pohostinnost akcí pro všechny členy Riders Club na vybraných obchodních akcích a aktivit značky v celé Evropě, stejně jako návštěvy showroomů s novými modely.

 

  • Přímý přístup ke všem aktivitám organizovaným pečlivě vybranými zážitkovými partnery Royal Enfield – včetně národních a mezinárodních zájezdů a půjčoven, jednodenních nebo vícedenních tréninkových dnů a jedinečných jízd a akcí.

 

  • Členství v „Riders Club of Europe“ bude první rok zcela zdarma pro všechny stávající i nové majitelé motocyklů Royal Enfield. Dárek na uvítanou bude také věnován všem novým jezdcům na oslavu členství v „Riders Club of Europe“.

 

Od 1. dubna bude plně funkční „Riders Club of Europe“ a v kalendáři bude možné procházet harmonogram aktivit vyhovujících Covid-19. Od tohoto data budou moci všichni vlastníci motocyklů Royal Enfield aktivovat své oficiální členství v „Riders Club of Europe“, vybrat si konkrétní pobočku „Riders Club of Europe“, ke které chtějí být přidruženi, a vyplnit svůj vlastní osobní profil jezdce. Vybraná pobočka bude fungovat jako místní základna každého jezdce pro činnost klubu jezdců, navíc každý člen bude moci využívat celý kalendář jízd a akcí v celém evropském regionu.

 

Před oficiálním spuštěním „Riders Club of Europe“, si všichni stávající majitelé budou moci předrezervovat své členství na emailové adrese marketing@royalenfieldmoto.cz. Současně budou mít všichni noví vlastníci automaticky možnost být registrováni v okamžiku nákupu u svého prodejce. Od 1. dubna bude k dispozici česká verze webových stránek.

 

Po roce, kdy tolik lidí pociťovalo pocit odloučení, se Royal Enfield snaží postavit budování komunity do popředí svých plánů – nadále však zůstává odhodlání poskytovat poutavý a plný zážitek ze značky všem jezdcům.

 

 


zdroj: TZ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno