Jeden z našich nejproslulejších výrobců ručně šitých zakázkových bot Michal Pavlas se pouští do nového segmentu a tím jsou motorky. Na světě je první ukázková řada Vintage Moto Boots a nám z ní padla čelist.

Boty jsou vyrobeny z teletiny a masivní podešve, špička i pata je zpevněná a nechybí pryžový prvek na levé botě pro řadicí páku. V případě zájmu mohou být boty navíc opatřeny i certifikovanými chrániči kotníku. To vše samozřejmě při maximální individualizaci – nejen, že jsou boty šity přesně na velikost a tvar vašich nohou, ale také si je můžete přizpůsobit materiálově a designově dle svých představ.

O ceně se v těchto kruzích veřejně nemluví, tu se zákazník dozví až při osobním jednání. Netvrdíme, že je to produkt pro masy, ale baví nás, že i tak špičkový řemeslník, jakým Michal Pavlas bezesporu je, se pustil do světa motorek. Pokud vás boty zaujaly, mrkněte na www.michalpavlas.cz. A my vám můžeme slíbit, že už v příštím čísle se spolu podíváme do ševcovské dílny, jak se takové boty vyrábí.

P.S. Ani Slovensko nezůstane ochuzeno – díky spolupráci s KLM Wear můžete boty vidět a pořídit v jejich showroomu City Rider v Bratislavě.

5 KOMENTÁŘE

  1. Asi nejakej syndrom, ze do diskusi se zapojuji lidi, kteri si mysli, ze maximalni IQ je 100 a tak jim jejich 99 prijde jako dost dobry. Pokud jste nevyzkouseli, asi ani nemate pravo hodnotit, ale odbornika na slovo vzateho, ktery povazuje kuzi za nevhodny material na motoboty aby clovek pohledal. Mimochodem zkuste se dovzdelat napr. u RedWing shoes – http://www.redwingshoes.com opravdu chudaci…

  2. Jo, jo. Křusky jsou to k pohledání. Navíc je otázka jestli ta teletina přežije alespoň jednu sezónu. Na lodičky, společenské polobotky apod. dobrá, ale na motorku asi trošku mimo, že pane Pavlasi?

  3. To si snad někdo dělá p….l? Takový křusky a ještě snad drahý!!! Cha, cha , cha. Tak aspoň snobové můžou trochu odsypat z měšce. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno