Jako je to u mě už dobrý zvykem, dostal jsem se k těmhle rukavkám docela náhodou. Vůbec nevím, čím to je, ale zatím mám štěstí na to, že když něco pořizuju „na blind“, tak je to většinou hodně dobrej cajk.

A hodně dobrej cajk jsou i tyhle streetový rukavky. Nejsou tak dlouhý jako standardní silniční, ale končí těsně u zápěstí. Podle Vaška (majitele firmy) se nejvíc hodí na streetfightery, nebo na kratší projížďky, když se nechcete pařit v čistě silničních rukavkách. Já je ale používám i na motokros, protože jsou fakt hodně měkký, takže zbytečně nepřemáháte kůži, abyste pořádně drželi hefty.

Což je fajn, protože na motokrose je každá zbytečná zátěž svalů hrozně protivná. Super je, že mají na kloubkách karbonový protektory, který ruku ochrání víc než klasický chrániče. No prostě, nosím je skoro furt, tak dobrý jsou!

Mám je něco přes rok a už trochu povolily švy u zápěstí, ale to je hlavně moje blbost, protože je vždycky tahám z rukou jako pako. Chce to trochu opatrnějc a jsem si jistej, že vydrží o dost víc. Za 1150 korun je to fakticky dobrá koupě.

Pro letošek je model 002 nahrazen rukavicemi Monster. Více info ZDE.

Foto: Archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno