Krásnej design, zpracování, fantastická bezpečnostní výbava se speciálním chráničem zápěstních kůstek nebo spojení prsteníčku s malíčkem dělá z těchhle závodních rukavic od 4SR skutečnou špičku.

Na svých tlapách už je mám dva roky a nemůžu proti nim říct jediný křivý slovo. Perfektně mi padnou na ruku, ve velikosti M mají pro mě akorátní délku všech prstů, takže se nestane, že máte krátkej palec a na „fakáči“ zbejvá třeba i jeden centimetr, což bývá běžná praxe.

Karbonový protektory netlačí a jsou na exponovaných místech. Spojenej malíček a prsteníček výrazně snižuje riziko zlomenin prstů a dokonce vám to i pomůže při jízdě. Naučíte se mačkat spojku jenom dvěma prsty 🙂

 

 

Dělají se ve čtyřech barevných provedeních a tahle bílá je nejmíň praktická, protože se rychle zamaže. Na dlaních jsou znatelný fleky od heftů, ale to je tak všechno. Všechny švy suprově drží, nepárají se a z rukavic máte prostě kvalitní dojem. Když budou nový, jsou možná krapet tvrdší, ale netrvá dlouho a krásně změknou.

Jejich kvalitu dokazuje i fakt, že v těch samých jezdí i Kuba Smržů a skoro celá špička našeho mistráku. Koukněte na stránky www.4sr.cz a vyberte si tu správnou barvu. Za cenu 2999 korun fakt stojí.

Foto: Karel Táborský

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno