Kdo jezdí, stejně jako my, už od zimy, pochopí, co je to přijet ráno do práce a nemoct si zkřehlýma rukama ani zapnout počítač. Loni jsem to ještě docela snášel, ale letos jsem se rozhodl najít nějaký řešení – abych se taky za pár roků, já, revmatik stará, taky třeba i najedl.

Volba padla na rukavice Clover, typ, který jsem si našel v katalogu, má WPT WP-N. A co mě na nich zaujalo – určitě pevná vnitřní tepelná vložka, vrchní nepromokavá vrstva a pevná ochrana kloubů a prstů, dosažená díky výztuhám a chráničům.

Prostě teplý rukavice, do kterých když jsem vklouznul, hned jsem pochopil, že si z nich velice brzo udělám kancelář. Ruka je totiž fakt jak v pokojíčku a ani dlouhé ranní jízdy na úrovni teploty bodu nula nejsou problémem. Motorka se přitom ovládá zcela normálně, problémy samotná tloušťka rukavice nedělá. Na dlaních je navíc vybavena protiskluzovou vložkou.

Snad jen na palci by mohl být větší cit při spouštění blinkrů – ale copak existuje nějaká věc, která je skutečně dokonalá? Tak si to přeberte podle svýho, a jestli by se něco podobnýho hodilo i vám, doporučuju! Stačí se juknout na stránky www.nokamoto.cz a víte co a jak. Momentálně jsou za super cenu 1400 Kč.

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno