Sportovní ředitel Ducati Paolo Ciabatti nevidí jediný důvod, proč by se jezdci KTM nemohli letos zapojit do boje o mistrovský titul MotoGP.

Výkony KTM se v posledních sezonách královské kubatury MotoGP neustále zlepšují, a to pozoruje i její hlavní konkurence. Nyní dokonce sportovní ředitel italské továrny Ducati – pan Paolo Ciabatti, přiznal, že KTM může letos klidně bojovat o mistrovský titul.

Ciabatti zároveň očekává, že v obou nadcházejících Grand Prix, které se pojedou na rakouském okruhu Red Bull Ring, budou motocykly KTM velmi rychlé, což potvrdily už v loňském roce, kdy Oliveira jeden závod vyhrál.

„Musíme ještě počkat, jaké výsledky KTM v několika nadcházejících závodech předvede. Pak budeme znát odpověď na otázku, zda letos bude rakouská továrna bojovat o mistrovská titul. Jsem přesvědčen o tom, že při závodech na Red Bull Ringu budou jezdci na KTM silní. Rozhodně zde nevidím důvod, proč by nemohli o titul bojovat. Já osobně ale samozřejmě doufám, že především Ducati bude ve hře o titul do posledního závodu. Je zde samozřejmě Quartararo, který je letos velmi silný, ale KTM by nám také mohla pomoci mu vzít nějaké body,“ řekl Paolo Ciabatti.

 

 


zdroj: www.bikeracing.cz, foto: KTM

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno