Continental do toho letos pořádně šlápne. Nově vyvinutá silniční sportovní pneumatika ContiSportAttack 4 je nástupcem ContiSportAttack 3. V porovnání s předchůdcem vyniká výrazně větší kontaktní plochou s vozovkou. Optimalizované byly i vlastnosti, jako je přilnavost na silnici, přesnost a ovladatelnost.

Pro motorkáře, kteří milují sportovní a svižnou jízdu, má značka prémiových pneumatik z Korbachu ve svém portfoliu silniční hypersport: ContiRaceAttack 2 Street. Tato závodní pneumatika však hravě zvládne i každodenní provoz na běžné silnici. Pokud je pro vás jedinou možností sportovní pneumatika a amatérské závody vaším denním chlebem, pak vylepšený ContiRaceAttack 2 a její nekompromisní závodní vlastnosti jsou pro vás to pravé. Existuje v provedení soft a medium.

Novinkou v segmentu motoplášťů Continental pro rok 2020 je dlouho očekávaná zadní pneumatika TKC 70 Rocks. Je to kříženec mezi TKC 70 a TKC 80. Je více terénní než TKC 70 a zároveň je lepší na silnici než TKC80. ContiRoad zaujímá přední místo ve sportovně-cestovních pneumatikách. Tento obratný maratónský běžec s německou konstrukcí je připraven na pořádné cestování.

Pro malé motocykly pak Continental přichází se zcela novou diagonální pneumatikou ContiStreet, která nahrazuje pneumatiku ContiGo! (City).

Kompletní nabídku najdete na www.continental-pneumatiky.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno