Možná se to tak při pohledu ven z okna nezdá, ale právě teď je nejlepší čas na plánování sezony 2023! Tradice, zkušenosti, kvalita – www.okruhari.cz

Zní to trochu jako reklama na nejmenovaného výrobce pražené kávy, ale když něco děláte už deset let a děláte to dobře, vaši zákazníci to ocení. Proto bývají Okruhové dny na SPZkách pravidelně vyprodány několik týdnů před samotným termínem konání. Mnohokrát děkujeme!

Pokud si chceš vyzkoušet jeden z nejintenzivnějších zážitků na motorce v podobě jízdy na závodním okruhu, dát si třeba své první kolínko a vůbec zlepšit své jezdecké dovednosti, je pro tebe Okruhový den na SPZkách to pravé. Termínů je k dispozici šest. Jedeme vždy o víkendu a vždy na Masarykově okruhu v Brně.

 

 

Krom závodní dráhy formátu MotoGP máme k dispozici polygon, který maximálně využijeme k procvičení jízdních dovedností, jako je pozice na motorce, vysedávání, brzdění, přidávání plynu a volba správné stopy pro průjezd zatáčkou. Na velkou dráhu tak jdete připraveni.

Celkem na ní strávíte hodinu, prvních dvacet minut pojedeme ve vláčku, abyste si osahali trať a zapamatovali ideální stopu. Chceš vědět víc? Mrkni na náš web. Možná se ti zalíbí i něco z našeho merche. Kromě výborné kávy si můžeš vybrat třeba i zimní čepici. Okruhovým dnem na SPZkách můžete obdarovat svého blízkého motorkáře.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno