Usedáte na motorku jen zřídka a chcete zvýšit svoji bezpečnost? Nebo máte o airbagovou vestu zájem a chcete zjistit, jak funguje?

V tom případě máme skvělou zprávu! Od 1. července 2020 spouští Bikers Crown na své prodejně v Chlumci nad Cidlinou půjčovnu elektronických airbagových vest.

Jde o první půjčovnu tohoto druhu na světě. K dispozici vám bude kompletní velikostní řada vest Alpinestars Tech-Air 5 (XS–4XL). Půjčovna bude k dispozici 7 dní v týdnu od 9 do 19 hodin. Pokud se rozhodnete si vestu zapůjčit na jeden den, tak zaplatíte 390 Kč.

V případě půjčení na čtyři a více dnů je cena 290 Kč. Jak si vestu vypůjčit a zarezervovat termín? Stačí zavolat na číslo chlumecké prodejny +420 604 957 895 nebo napsat e-mail na adresu chlumec@bikerscrown.cz a rezervovat si termín.

Vesta tak pro vás bude v daný čas a den nachystaná na prodejně. Následně složíte vratnou zálohu 10 000 Kč (hotově nebo platební kartou) a zaplatíte poplatek za čištění 100 Kč. Poté vám personál vysvětlí základní funkce vesty a pomůže se stažením aplikace Tech-Air do vašeho smartphonu a její aktivací tak, abyste mohli naplno využít všech funkcí, které vesta nabízí.

Pokud se vám vesta zalíbí natolik, že se rozhodnete si ji koupit, dostanete slevu na zcela novou vestu v plné výši vašeho půjčovného. My už vestu vyzkoušeli, v příštím čísle čekejte článek.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno