Pit Beirer potvrdil, že definitivní rozhodnutí o tom, zda Bradleyho Smitha v příští sezoně nahradí testovací jezdec Mika Kallio, padne až po Grand Prix ve Valenci.

Testovací jezdec rakouské KTM, Fin Mika Kallio, odváděl v závodech, do kterých nastoupil na divokou kartu velmi slušné výsledky. Těmi několikrát i překonal stálého jezdce týmu, britského závodníka Bradleyho Smitha. Tato skutečnost samozřejmě zvedla vlnu spekulací, zda Kallio Brita v továrním týmu nenahradí.

Z továrny KTM se zatím žádné oficiální potvrzení nebo vyvrácení této teorie nedostalo, nicméně nyní závodní ředitel KTM, pan Pit Beirer, potvrdil, že tuto skutečnost nebudou řešit dříve, než po dojetí poslední GP sezony ve Valencii.

 https://www.youtube.com/watch?v=_NqYv5-QEkM
„Mohu vám potvrdit, že před Valencií určitě žádné oficiální rozhodnutí nepadne. Do této Grand Prix určitě nastoupí naše stálá jezdecká dvojice Bradley Smith a Pol Espargaro. Ale je pravdou, že budeme zvažovat, zda by na naší motorce v příští sezoně neměli sedět ti nejlepší z našich jezdců. Pro rok 2018 ale budeme mít opět k dispozici šest divokých karet, takže ve třetině závodů určitě uvidíte na startu opět tři jezdce na KTM,“ řekl Pit Beirer.

zdroj: Bikeracing.cz, speedweek, foto: ktm

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno