Francesco Bagnaia očekává, že již při první evropské Grand Prix v Jerezu mohou být všechny smlouvy pro další roky podepsány.

Většině předních jezdců královské kubatury MotoGP skončí po letošní sezoně aktuální smlouvy a dá se tedy očekávat, že na rozdíl od loňského relativně klidného roku 2019 se nyní dočkáme řady přesunů a také spousty vyjednávání.

 

Toho si je vědom i Francesco Baganaia, kterému rovněž jeho smlouva vyprší na konci roku 2020. Zároveň tento italský závodník upozorňuje na to, že je velmi pravděpodobné, že většina smluv bude dojednána již na začátku sezony a již v Jerezu mohou být karty pro rok 2021 rozdané.

„Na konci letošního roku vyprší smlouvy všem hvězdám MotoGP. Je tady tedy docela velké riziko, že přijedeme k prvnímu evropskému závodu do Jerezu a všechny smlouvy již budou podepsané. Já osobně nemám co ztratit, takže pro mne je extrémně důležité dát do toho od začátku sezony 120 procent, protože 100% v loňském roce nestačilo. Pak uvidíme, co se stane. U Ducati jsem šťastný a pokud budu mít možnost, chtěl bych zde zůstat,“ řekl Francesco Bagnaia.

 

 


Zdroj: bikeracing.cz / foto: Ducati Pramac

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno