Český tým WILLIRace Racing má za sebou sobotní program na okruhu Misano při Grand Prix San Marina. Nejdůležitější částí byla kvalifikace, ve které si Sheridan Morais do zítřejšího závodu třídy Moto2 vyjel 33. místo.

Sobotní ráno tým WILLIRace Racing v Misanu uvítalo slunečným počasím a tak do třetího volného tréninku stihla po noční bouřce trať zcela uschnout. V druhé části tohoto tréninku měl Sheridan drobný pád, kvůli kterému se ztratilo spoustu času a motorka se tak nestihla optimálně nastavit do kvalifikace. Výsledek v kvalifikaci hovoří za vše, zítra bude startovat z 11. řady.

Josef Kubíček – manažer týmu

“Kvalifikace nedopadla úplně podle našich představ. Mě osobně trápí víc časový rozdíl, než samotná pozice na startu. Jak se ale lidově říká, zajíci se sčítají až po honu. Uvidíme co zítřejší závody. Věřím tomu, že se Sheridan dokáže s někým chytnout a jet rozumný závod. Jinak si myslím, že to tady nejde podle našeho nejlepšího přání, ale děláme maximum pro to, aby se zde udělal alespoň slušný výsledek.“

Sheridan Morais

“Dnešní den pro nás byl velmi náročný. Kvůli drobnému pádu během třetího volného tréninku jsme ztratili spoustu času. To nás přibrzdilo ve správném nastavení motorky do kvalifikace. Přestože jsme pracovali tvrdě, nestačilo to. Při následném procházení dat jsme zjistili, v čem je největší problém a zítra máme ve warm-upu 20 minut na to vše napravit.”

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno