Perfektně odvětraná bunda Clover Netstyle-2 je navržena tak, aby poskytovala vysoký komfort i při celodenním nošení, a navíc je vybavena odnímatelnou větruodolnou vložkou.

Z dalších podstatných vlastností uveďme zapínání na zip po celé délce, pohodlný límec s měkkou vrstvou z mikrovlákna, čtyři přední kapsy a jedna velká zadní kapsa. Bunda samozřejmě má veškeré potřebné chrániče a dobře viditelné reflexní prvky.

Její cena je 4749 Kč, a pokud se vám ji podaří v naší soutěži vyhrát, budete si moct vybrat mezi bílou nebo černou barvou podle toho, která se vám bude víc líbit. Na obrázcích si můžete prohlédnout obě dvě.

 

 

Soutěžní otázka:

Kolik modelů přileb má Bonmoto v nabídce ve svém testovacím centru?

  1. a) 10
  2. b) 11
  3. c) 12

 

Odpověď se dá nalézt zde https://www.bonmoto.cz/testovaci-centrum-prileb/ a jednat se má o součet vypsaných helem.

 

Své e-maily se správnou odpovědí posílejte na adresu honza@motohouse.cz, do předmětu e-mailu napište heslo BONMOTO. Z každé e-mailové adresy akceptujeme pouze jednu odpověď. Šťastným výhercem, a tím pádem majitelem nové bundy se stane odesílatel 100. došlého e-mailu v pořadí se správnou odpovědí. Soutěž běží pouze do 2. července 2024 a zveřejněna bude i na našem webu a sociálních sítích.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno