Cestování na velkých endurech se rozmohlo obrovským tempem a pravda je, že tomu dobře rozumíme. Ke komfortu a bezpečnosti při jízdě jednoznačně patří i dobré boty

Alpinestars chce patřit k těm nejlepším a krom základních řad nabízí tuto vlajkovou loď. Boty Toucan jsou vyrobeny z kombinace kůže a TPU s plně nepromokavou a prodyšnou membránou Gore-Tex, která je tím nejlepším na trhu.

Struktura boty je tvarována pro perfektní padnutí a dobrou flexibilitu, inovativní boční ochrana kotníku s podporou biomechanické kloubové vazby mezi horní a spodní částí boty pak poskytuje vynikající podporu a kontrolu. Rozšířené „harmonikové flex zóny“ na nártu a zadní straně boty dávají botě vynikající komfort a kontrolu.

Horní límec a vnitřní podšívka jsou tvořeny z prodyšné síťoviny pro jízdní komfort a svěžest. Pokročilá TPU ochranná vrstva překrývající vnitřní chránič paty a špičky pro větší podporu a tuhost v klíčových místech dopadu.

Uzavírání boty je řešeno hliníkovými přezkami s rychlým uvolněním blokovacího systému. Prostě maximálně vybavená bota pro váš maximální komfort na cestách.

Za cenu 10 490 Kč u dovozce Auto Jarov – motoshop.autojarov.cz

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno