Dost často jsme na našich prodejnách slyšeli otázku, zda toliko vychvalovaný model dnes již legendárních „Sidinek“ (Sidi Adventure 2) je k dispozici i v krátké variantě.

Až do letošního listopadu jsme museli odpovídat, že je k dispozici bohužel pouze vysoká varianta. To už dnes neplatí. Světe, div se, kluci v Sidi vyslyšeli volání trhu a dali do výroby i zkrácenou verzi těchto špičkových botek Mid Sidi Adventure 2.

Od modelu svého staršího a vyššího sourozence podědily membránu Gore-Tex, materiál Techno-Micro, micro nastavitelné upínací přezky, vnitřní chrániče paty, kotníku a špičky, gumovou podrážku s protiskluzovou úpravou a mnoho dalších věcí. Respektive se dá říci, že se jedná o stejný typ boty, jen v kratším provedení a bez kloubu.

Pokud tedy patříte k bajkerům, co mají lýtko silné jak nohu od kulečníku a ve vysokých cestovních „holinách“ se necejtíte dobře, stavte se na našich prodejnách mrknout, osahat a ideálně i vyzkoušet tuhle horkou novinku, kterou jako jedni z prvních mají v Motovšem skladem.

A kdybyste přeci jen preferovali vyšší komín a nevybrali si z klasické černé či hnědé verze, přišla Sidi s novou barevnou mutací v netradičním, černo-šedém provedení. Více informací o obou novinkách najdete na www.motovsem.cz či na prodejnách.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno