Casey Stoner prohlásil, že hlavním cílem jeho testovací práce v letošní sezoně je poskytnou Lorenzovi v příští sezoně co nejlepší motorku, na které bude moci vítězit

Casey Stoner sice již před několika lety ukončil svoji kariéru v šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů, ale v letošní sezoně opět působí jako oficiální jezdec italské továrny Ducati. S testovacím týmem Ducati již Stoner absolvoval letos několik testovacích dní, kde pracoval převážně na vývoji nových dílů.
 
Pro příští sezonu přichází do továrního týmu Ducati úřadující mistr světa – Španěl Jorge Lorenzo. Jak nyní v jednom z rozhovorů samotný Stoner prohlásil, udělá maximum pro to, aby dal společně s Ducati Jorgemu tu nejlepší motorku pro sezonu 2017.
 
 
„Zatím nepadlo žádné téma na to, zda budu Jorgeho koučovat. Již nyní je ale jasné, že naším společným cílem pro sezonu 2017 je to, abychom Jorgemu poskytli co nejlepší motorku pro sezonu 2017. Přáním celého týmu i mne je, abychom v příští sezoně viděli Ducati pravidelně bojovat o vítězství. Já osobně jsem sám zvědavý, jak se Jorgemu bude v příští sezoně na naší motorce dařit,“řekl Casey Stoner.

Foto: ducati

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno