Výfuk, který vidíte na BMW R 1250 GS, je zatím tajná interní fotografie. Jde o technologicky unikátní projekt, kde je tento nový typ tlumiče

Označovaný jako REMUS 8 verze 2.0

Vyroben metodou tlakového lití z jednoho kusu nerezu, k němuž je přišroubovaná karbonová nebo nerezová koncová část. Designově je to nádherná strojařina bez jakýchkoliv objímek a nýtků, jak se už 20 let používá stále dokola všemi výrobci. A to je už tak trochu nuda a k současnému designu motorek se prostě hodí méně a méně.

Navíc s nýtovanými spoji a objímkami se pojí i životnostní problémy. Tomu je konec. V případě REMUS 8 2.0 koukáte nerušeně na čistý design, a to v klasické stříbrné nebo černé barvě, navíc se stylovým zlatým gravírováním loga REMUS.

 

 

Technickou zajímavostí, která byla konstrukčně velmi složitá, je fakt, že v případě KTM Super Adventure 1290 musí tlumič obsahovat integrovaný katalyzátor Euro 5. A tedy i v našem REMUS podání je systém plně homologovaný! U R 1250 GS tento problém nebylo nutno řešit.

Systémy samozřejmě plní hlukové limity, ale i tak bude jejich zvuk mnohem zajímavější než originální sterilní brnění. Tlumiče dorazí na trh někdy během jara. Pro první oficiální informace, kvalitnější fotografie, videa, zvuky a ceny sledujte Instagram #remus_vyfuky nebo Facebook REMUS.VYFUKY.

Pokud SA 1290 nebo R 1250 GS, rozhodně se vyplatí počkat na tuhle technologickou perlu. Systémy budou k dispozici i u BMW a KTM dealerů. www.remus-vyfuky.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno