Chci repete, říká Ondra Ježek před závodem v Imole, kde loni slavil první vítězství. V pátek jsou na programu dva měřené tréninky od 8:45 a 13:15, v sobotu pak třetí trénink od 9:00 a kvalifikace od 16:55. Nedělní program začne warm-upem a vyvrcholí hlavním závodem od 14:15 hodin.

Pro českého motocyklového závodníka Ondřeje Ježka z týmu TripleM by Barni Racing Ducati byl loňský závod v Imole hodně výjimečný. Na italském okruhu se totiž v rámci Světového poháru Superstock 1000 dočkal svého prvního vítězství. Letos by rád tento parádní kousek zopakoval.
 
Po závodech v Jerezu a Assenu se nyní Světový pohár Superstock 1000 přestěhoval do Itálie na okruh v Imole. Právě tam se Ondrovi v minulosti hodně dařilo. A není divu, že by rád na tyto úspěchy navázal.
 
 
„Imola patří mezi mé nejsilnější tratě. V posledních dvou letech jsem tu stál na pódiu, přičemž loni jsem právě zde slavil své první vítězství. Hodně se těším a rád bych si dal repete, co se týče toho vítězství,“ smál se Ondra, kterého těší i nově získané technické údaje.
 
„Během pauzy jsme získali další data od Michele Pirra, který za tým Barni Racing ovládl závod mistrovství Itálie v Misanu. Věřím, že se nám je podaří zúročit a budeme odjíždět spokojeni,“ prozradil Ondra, který vnímá Imolu jako nádherný a klasický okruh.
 
„Je to nahoru a dolů. Jsem rád, že se v kalendáři tyto okruhy drží. Ty nové jsou většinou pro formuli 1, velmi široké, na rovině. Rozhodně to není tak zábavné,“ dodal Ondra, který do Itálie vyrazil s přítelkyní Šárkou a mechanikem Michalem Kněžínkem.
 
 
„Když už jsme toho měli trošku dost, tak jsme žertovali na odpočívadle Dreiländerecke na rakousko-italských hranicích. Večer jsme pak v centru Imoly byli na týmové večeři,“ uzavřel Ondra. V pátek jsou na programu dva měřené tréninky od 8:45 a 13:15, v sobotu pak třetí trénink od 9:00 a kvalifikace od 16:55. Nedělní program začne warm-upem a vyvrcholí hlavním závodem od 14:15 hodin.

Foto: tým Barni Racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno