Je fakt, že scramblery se dnes staví snad úplně ze všeho. Takže počin francouzského zastoupení Suzuki zas tak nepřekvapí a pro místní je to zajímavá alternativa

Jsem už asi zblblej, ale přiznám se, že mě ta myšlenka napadla taky. Když jsme před dvěma týdny nové SV650 testovali a k domu jsem si to zkracoval po šotolinové cestě, párkrát jsem nechal zadní kolo utéct do strany a moc mě to bavilo. Lehká motorka, čitelný a živý dvouválec, zábava zaručena. A ve finále je to jen o pár detailech a především pneumatikách.

Tedy alespoň v podání Suzuki Moto France, která včera představila SV650 Scrambler, limitovanou edici 120 kusů, které můžete na francouzském trhu koupit. Hliníkový štítek a přední blatník, pořádná široká řídítka LSL (to sériovému SV fakt chybí), hezké sedlo Bagster, kryt světla, LEDkové blinkry, širší stupačky a hotovo. Tedy pardon, ještě ty pneumatiky, konkrétně Dunlop Mutant. Rozhodně by se dalo pokračovat ještě řadou detailů, ale tady nemělo jít o kompletní přestavbu, jako spíš o vylepšenou verzi.

SV650 Scrambler přijde na 7999 euro, což je o 1400 víc, než standardní verze, tedy příplatek nějakých 38 tisíc korun. Je fakt, že na většině motorek stejně postupem času nějaké ty doplňky přistanou, tak proč to nevyřešit galantně hned na začátku. Pro Francouze rozhodně zajímavá nabídka.

 

Foto: Suzuki Moto France

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno