Manažer továrního týmu Ducati v MotoGP, pan Davide Tardozzi, přiznal, že Ducati má ve vývoji nové motorky oproti své konkurenci trošku skluz.

Zatímco například Honda testovala již ve Valencii nový prototyp pro sezonu 2018, u Ducati teprve pracují na vývoji finálního stroje pro příští rok. Jak potvrdil i týmový manažer Ducati, pan Davide Tardozzi – továrna částečně ztrácí na svoji konkurenci, ale nejedná se o nic dramatického.

 Ve Valencii Ducati pouze testovala letošní motorku, která byla doplněná o několik nových dílů určených pro sezonu 2018. Kompletní motorku bude mít továrna k dispozici až pro premiérový test v Sepangu na konci ledna.

„Jsme přesvědčeni o tom, že ještě následující dva měsíce dokážeme využít k tomu, abychom Desmosedici udělali ještě konkurenceschopnější, proto jsme se rozhodli vypuštění nové motorky na trať odložit. Jsme oproti ostatním trošku za plánem, což možná bude znát při prvních testech v Malajsii. Pak ale budeme mít k dispozici ještě dalších devět testovacích dní. Budeme tak mít dostatek času na to, abychom naše konkurenty dohnali,“ řekl Davide Tradozzi

 


zdroj: bikeracing.cz, GPone.com/ foto: Ducati.Team

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno