Používat chytré telefony jako navigaci i na motorce se poslední dobou víc a víc rozmáhá.

Jednou z firem, která stojí u této problematiky v první lajně, je rozhodně italský Interphone. Ten neustále inovuje svoji nabídku pouzder a nejinak tomu bylo i letos na podzim – novinky si Italové přichystali na domácí veletrh EICMA, který je jednou z největších motovýstav světa.

 

PRO CASE

Řada PRO CASE sice novinkou není, ale její rozšíření ano. Jedná se totiž o takzvaná dedikovaná pouzdra, tedy ta určená pro konkrétní model telefonu. Tato pouzdra jsou tou nejvyšší řadou značky a nabízí nejvyšší stupeň ochrany nejen před vodou nebo blátem, ale také při případném pádu.

Zároveň u nich můžeme mluvit o originálním italském designu. V současné době Interphone nabízí pouzdra PRO CASE pro tyto telefony: iPhone 6/6S, 6/6s Plus, Samsung Galaxy S5, S6, S6 Edge, S6 Edge Plus, S7 a nově také pro Samsung Galaxy S8 a S8 Plus. V nejbližší době se pak na trhu objeví také pouzdra pro nové iPhony 8, 8 Plus a X.

 

 

MOTO CRAB

Nově je v nabídce Interphone něco, čemu budeme říkat spíš držák telefonu než pouzdro. V případě MOTO CRAB jde o držák univerzální, do kterého je možné umístit jakýkoliv telefon s rozměry 55 až 100 mm na šířku a 120 až 165 mm na výšku.

Telefon je do držáku uchycen pomocí čtveřice nastavitelných pacek a následně zajištěn gumovým „pavoukem“ přes všechny rohy. Držák byl dlouho a intenzivně testován, takže se o bezpečnost svého telefonu nemusíte obávat. Velkou výhodou MOTO CRAB je velmi rychlá a snadná instalace telefonu, tedy žádné zbytečné zdržování před jízdou.

 

MOTO CRADLE

Tento držák je z hlediska systému velmi podobný MOTO CRAB, ale vyrábí se pro konkrétní telefony a jejich rozměry. Uchycení je ve všech rozích s následným zajištěním gumovým pavoukem.

Samotný držák telefonu je velmi tenký a má výřezy na tlačítka a foťák, takže ho můžete mít na svém přístroji pořád, urychlit si tak přichycení na řídítka a zároveň svůj telefon ochránit i mimo motorku. Momentálně je MOTO CRADLE v nabídce pro iPhone 7 a 7 Plus, ale samozřejmě se chystají další verze pro nejoblíbenější modely telefonů.

Info:  www.interphone.cz

 

 


text: Jan Somerauer

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno