Italský výrobce výfukových systémů Termignoni ve spolupráci s UpMAP vytvořil aplikaci pro chytré telefony a tablety, která vám pomůže zdokonalit vlastní výkon, výkon vašeho motocyklu a zaznamenat veškerá data o vašich cestách.

Zařízení T800 snadno připojíte k řídicí jednotce vašeho motocyklu, do svého telefonu si nainstalujete aplikaci UpMAP a pomocí Bluetooth spárujete se svým chytrým telefonem. V reálném čase se při jízdě zaznamenávají data, jako například rychlost, otáčky, teplota motoru a rychlostní stupeň. Vše lze spojit také s kamerou na vašem motocyklu.

V aplikaci jsou k dispozici různé nastavitelné mapy motoru. Stačí vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Nastavení je vyvíjeno s výfuky Termignoni, ale není nezbytné mít na motocyklu tyto výfukové systémy. Veškeré své aktivity, výkony, trasy a místa, kudy jste jeli, nebo videogalerie můžete rovnou zveřejnit na sociálních sítích.

V případě nesnází si pak můžete pomocí aplikace přivolat pomoc. V současné době je aplikace pro celou řadu motocyklů Ducati (Diavel, Hypermotard, Monster, Multistrada, Panigale a Scrambler) a také pro Hondy X-ADV a Africa Twin a Yamahu TMAX 530.

Více informací na www.termignoni.it nebo u českého dovozce MMB Mladá Boleslav (www.termignoni.cz).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno