Na okruhu Phillip Island skončil dnes ráno našeho času test pneumatik Dunlop a Bridgestone

Poslední den testování pneumatik na okruhu Phillip Island v Austrálii se nesl ve znamení menší aktivity, než tomu bylo v předchozích třech dnech. Nejpilnějším z jezdců MotoGP, ale i nejrychlejším, byl Jorge Lorenzo, který dnes zajel nejrychlejší kolo nejen dnešního dne, ale i celého testování, když své maximum stlačil na hodnotu 1:29,068.
Na druhém místě byl jeho španělský krajan, ale soupeř od Hondy, Dani Pedrosa, jež zaznamenal o 0,390 sekundy horší čas. Třetí nejrychlejší byl dnes Ital Valentino Rossi, který s tovární Yamahou odsunul za svá záda dvojici jezdců na motocyklech Ducati v pořadí čtvrtý Cal Crutchlow a pátý Andrea Dovizioso.
Nejrychlejším jezdcem z přítomných pilotů střední třídy Moto2 byl opět Esteve Rabat, který zajel čas 1:32,194.