Kombošky s airbagem teď neskutečně frčí. Náš Carlos už jí jede taky a chrochtá si blahem, jak skvělý pocit v ní má. Kombinéza se zabudovaným airbagem Tech-Air má nejvyšší stupeň ochrany!

Systém pracuje elektronicky na základě softwaru ACU (Airbag Control Unit), který vyhodnocuje nebezpečnou situaci pro jezdce a v případě ohrožení se aktivuje. Výhodou je, že nejste k motocyklu připoutáni žádným lankem. Dalším plusem elektronického řízení je, že nemusíte být na signálu, který vyžadují systémy s GPS.

 

Airbag chrání v rozsahu 360° horní části těla. Zpevní ramena, hrudník, horní část břicha, záda a oblast ledvin. Kombinéza Racing Grid je pro airbag Tech-Air konstrukčně upravena a dodává se včetně kompletního systému. Je určena zejména na závodní tratě, proto je v základním vybavení veškerá racingová výbava.

Obrovskou výhodou je, že airbag Tech-Air lze konfigurovat z módu Race (pro závody) do módu Street (na cestu). Má dvě bombičky, v případě nehody na cestě se aktivují obě najednou a naplní se do neuvěřitelných 25 ms. Na závodní trati se plní nejprve jedna a poté vám zůstává ještě jedna možnost ochrany.

Další info najdete na www.psi.eu.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno