Jezdíte na motorce celý rok? Nechcete být omezeni počasím? Pak pro vás máme dobrý tip. Špičková textilní bunda Furygan Vulcain 3 in 1 uspokojí i náročnější jezdce, kteří si rádi zajezdí i na podzim a v zimě – tato touringová bunda vás nenechá ve štychu.

Vnější materiál je kombinace tří různých tříd polyesteru (balistický, mat a obyčejný) pro dosažení maximální odolnosti proti oděru a dokonalého stylu. Podšívka je udělaná tak, že zamezí trhání textilu. Bunda má spoustu certifikovaných chráničů včetně zádového protektoru. Reflexní prvky jsou na hrudi, rukávech i zádech.

 

Vyjímatelná termovložka je s hliníkovými prvky na hrudi. Síťovina v oblasti podpaží pro snazší odvod tepla. Tato nová generace vložky je vybavena vysokým límcem s vycpávkou navíc na hrudníku – oblasti nejvíce zasaženou chladem. Membrána „druhá kůže“ je lehká a příjemná.

Design této nové vložky byl inspirován charakteristikou lidské kůže – prodyšná a voděodolná, pro maximální výkon. Bunda má osm kapes – pět vnějších (včetně kapsy na kreditní kartu) a tři vnitřní (včetně síťové kapsy na mobil).

 

 

Ve dvou barevných kombinacích na www.bonmoto.cz za cenu 8439 Kč.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno